Vankúše

Dekoračný vankúš SCANquilt® s výšivkou bicykla 30 x 50 cm

Dekoračný vankúš SCANquilt® s výšivkou bicykla 30 x 50 cm

Dekoračný vankúš s obliečkou s výšivkou bicykla. Kvalitný liptovský produkt s objemnou vzdušnou...

Vaša cena: 54,00 €

Viac

—————

Dekoračný vankúš SCANquilt® s výšivkou bicyklov 45 x 45 cm

Dekoračný vankúš SCANquilt® s výšivkou bicyklov 45 x 45 cm

Dekoračný vankúš s obliečkou s farebnou výšivkou bicyklov. Kvalitný liptovský produkt s objemnou...

Vaša cena: 54,00 €

Viac

—————


Logo SCANquiltSpoločnosť Quiltex pôsobí na Slovensku od roku 1992 pôvodne ako fyzická osoba, neskôr ako spoločnosť s ručením obmedzeným a od roku 2003 už len ako akciová spoločnosť. Spoločnosť sa zaoberá výrobou, maloobchodným a veľkoobchodným predajom bytového textilu značiek SCANquilt® a QUILTEX®. Export predovšetkým do Českej republiky, Slovinska a Poľska tvorí približne 30% produkcie.

Materiály použité vo výrobkoch značiek SCANquilt® a QUILTEX® spĺňajú prísne požiadavky medzinárodných noriem pre oblasť ekológie textilu uplatňované v rámci EÚ. Neobsahujú zdraviu škodlivé a alergické látky v takých množstvách, ktoré by mohli ohroziť zdravie užívateľov všetkých kategórií. 
Pri výrobe produktov Quiltex využíva obnoviteľný zdroj energie – Slnko. V roku 2010 bola spustená prevádzka fotovoltickej elektrárne, inštalovanej na streche výrobnej haly v Liptovskom Mikuláši.

Firma je založená na zdravom raste a finančnej stabilite, angažuje sa v sociálnych a spoločenských aktivitách v prostredí svojho pôsobiska. Uvedomuje si, že myšlienka neustáleho zdokonaľovania napomáha spoločnosti k tomu, aby bola v budúcnosti silnejšia ako je dnes.